پودر ماهی صالحی

پودر ماهی صالحی

پودر ماهی، عنوان محصولی جامد و فرآوری شده است که با ریختن ماهی‌ ها، خشک کردن و آسیاب کردن آنها و یا ضایعات انواع مختلف این موجودات، تولید می‌شود. این محصول با درصد های مختلفی در تولید خوراک دام، طیور و آبزیان مورد استفاده قرار می‌گیرد. پودر ماهی صالحی یکی از انواع این محصولات است. در این مطلب قصد داریم به ارائه مطالبی در زمینه این نوع از پودر ماهی بپردازیم.

کارخانه پودر ماهی صالحی

شرکت پودر ماهی صالحی که به آن پودر ماهی جنوب و یا گنو نیز گفته می‌شود در سال ۱۳۶۷ آغاز به فعالیت نموده و فعالیت اصلی این شرکت در استان هرمزگان بوده است. تاسیس این شرکت در این استان محروم، باعث شده تا اشتغال‌ زایی زیادی صورت بگیرد و از طرف دیگر ورود پودر ماهی به داخل کشور و به‌ دنبال آن خروج ارز، کاهش فراوانی پیدا کند. این شرکت در حال حاضر سابقه‌ بیش از ۳۰ سال در تولید پودر ماهی دارد و از جمله پیشگامان تولید این محصول در کشور به شمار می‌رود.

پودر ماهی تولیدی شرکت صالحی با توجه به مزایا و ویژگی‌هایی که دارد توانسته جایگاه قابل‌ قبولی را در میان مصرف‌ کنندگان این محصولات به دست آورد. چراکه این نوع از پودر ماهی کیفیت قابل‌ توجهی دارد و به‌ صورت خالص فراهم‌ شده است. این پودر ماهی، پروتئین بسیار بالایی دارد و لذا توانسته اعتماد مصرف‌ کنندگان خوراک دام و طیور و آبزیان را به خود جلب نماید. در حال حاضر این محصول، علاوه‌ بر تامین مصارف داخلی به کشورهای دیگر جهان نیز صادر می‌شود.

کارخانه صالحی به‌ صورت سالیانه این امکان را دارد که ده‌ هزار تن پودر ماهی را به‌ صورت میکتوفیده و پودر ماهی ساردین تولید نماید و روانه بازار مصرف سازد. لذا در حال‌ حاضر شرکتی بسیار معتبر در زمینه تولید این محصولات به شمار می‌رود.

قیمت پودر ماهی صالحی

قیمت پودر ماهی شرکت صالحی، مانند بسیاری از نهاده‌ های دامی با توجه به نوسانات روز تغییر می‌کند. این محصولات درصدهای متفاوتی از پروتئین دارند و میزان چربی و رطوبت و یا خاکستر و ازت آن‌ها با یکدیگر متفاوت است. لذا به درجات کیفی مختلفی تقسیم می‌شوند. بنابراین قیمت آنها نیز با یکدیگر متفاوت است. این نوع از پودر ها به روش صید روزانه ماهی در اعماق آبهای خلیج‌ فارس و یا دریای عمان فراهم می‌گردند. در حالت کلی می‌توان گفت قیمت پودر ماهی این شرکت نسبت‌ به کیفیت فوق‌العاده‌ این محصولات و اسید آمینه‌های بسیار متعادل آنها، بسیار مقرون‌ به‌ صرفه و مناسب است.

خرید پودر ماهی صالحی

در حال‌ حاضر خرید پودر ماهی شرکت صالحی به‌ منظور تغذیه دام، طیور و آبزیان افزایش قابل‌ توجهی پیدا کرده‌ است. چراکه این محصولات میزان بالایی از انرژی را در واحد وزن دارند و منابعی بسیار عالی از پروتئین‌ ها، چربی‌ ها و مواد معدنی از قبیل کلسیم، مس، فسفر، آهن و ویتامین‌ های مختلف هستند. این محصولات به میزان اندکی کربوهیدرات دارند.

پودرهای ماهی این شرکت، از هضم پذیری بسیار مناسبی هم برخوردارند. در شرایط فعلی، خرید پودر ماهی شرکت صالحی به ۲ روش مراجعه حضوری و یا از طریق مراجعه به سایت‌ این شرکت به صورت اینترنتی امکان پذیر شده، این محصول را می‌توانید به‌ صورت جزئی و یا عمده خریداری کنید.

 

عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :