پودر ماهی

پودر ماهی از نظر غذایی بسیار مغذی بوده که در جیره غذایی دام و طیور و آبزیان مورد استفاده قرار گرفته و همچنین بهترین نوع کود خالص و طبیعی می باشد. اصولا از آنجایی که پودر ماهی به عنوان منبع پروتئین وارد ترکیب غذایی دام می شود ، هر ماده ای که بتواند پروتئین مورد نیاز دام و طیور را فراهم آورده ، میتواند جایگزینی برای پودر ماهی باشد. از جمله آن میتوان به مواد با منشا پروتئین حیوانی ، مثل پودر گوشت ، پودر شیر خشک حیوانی ، پودر کشک ، پودر خون اشاره کرد و همچنین تولید پودر ماهی تنها منوط به پروتئین حیوانی نمیباشد میتوانید از مواد با منشا پروتئین گیاهی مانند کنجاله تخم پنبه ، کنجاله سویا ، کنجاله آفتابگردان ، کنجاله بادام زمینی ، کنجاله بذر کتان ، کنجاله کنجد و گلوتن استفاده کنید.

در مجموعۀ پودر ماهی گنو ، فروش پودر ماهی با کیفیت در تنوع بالا ارائه می شود. پودر ماهی محصولی جامد فرآوری شده می باشد که از ماهی و ضایعات آن به دست می آید به این صورت که پس از پخت و خشک کردن و آسیاب کردن آن می توان پودر ماهی را تولید  کرد. از پودر ماهی برای خوراک دام و طیور و آبزیان استفاده می شود. برای تولید  یک تن پودر ماهی نیاز به حدود پنج تن ماهی کامل است. پودر ماهی از انواع ماهی ها و میگو و غذا های  ریایی تشکیل می شود  اما بخش عمده ی آن را ماهی های  ریز دریا که استخوان و روغن زیادی دارند تشکیل می دهند به طور مثال از انواع ماهی های ساردین و متو و... برای تولید پودر ماهی استفاده می شود.

پودر ماهی

مجموعۀ پودر ماهی گنو یکی از مراکز معتبر عرضه کننده ی پودر ماهی با بهترین کیفیت و ارزان ترین قیمت می باشد. برای خرید پودر ماهی با کارشناسان فروش ما در این مجموعه تماس حاصل فرمایید.

انواع پودر ماهی

پودر ماهی به صورت کلی در دو نوع تولید می شود که شامل پودر ماهی خشک و پودر ماهی تر می شود.

  1. پودر ماهی خشک : پودر ماهی خشک پس از خشک شدن ارگانیک ماهی به دست می ‌آید که در این خشک کردن دو روش وجود دارد که شامل روش زمینی و روش هوایی می‌ باشد.
  2. پودر ماهی تر: پودر ماهی تر، بعد از پختن ماهی ‌ها و خشک کردن و آسیاب کردن ماهی و مایعات آن تولید می شود.

خرید پودر ماهی با کیفیت

پودر ماهی دارایی منبع پروتئین بالایی می‌باشد که به عنوان غذای دام مورد استفاده قرار می‌گیرد. پودر ماهی شامل سطح بالایی از اسیدهای آمینه است مانند لیسئین، متیونین ، سیستئین و غیره. در واقع در تولیدات دانه ‌ای، این اسید های آمینه کمتر یافت می ‌شود و به همین دلیل نیاز به استفاده از پودر ماهی می‌ باشد. خرید  پودر ماهی از مراکز معتبر مانند مجموعۀ پودر ماهی گنو پیشنهاد می شود تا بتوانید مرغوب ترین پودر ماهی را تهیه نمایید. به منظور خرید پودر ماهی  با همکاران ما تماس بگیرید و سفارش خود را به صورت اینترنتی ثبت نمایید.

پودر ماهی

کاربرد پودر ماهی  

پودر ماهی برای آبزیان

پودر ماهی برای خوراک آبزیان استفاده می شود و برای خوراک ماهی های پرورشی ، میگو و... می توان از آن بهره برد. پودر ماهی با کیفیت دارای 50 الی 60 درصد  پروتئین است و پروتئین مورد  نیاز برای آبزیان را فراهم می کند. از پودر ماهی برای آبزیان در حدود 20 درصد استفاده می شود.

پودر ماهی برای طیور

از پودر ماهی برای غذای طیور استفاده می شود و در حدود  12 درصد از تغذیه ی  طیور را تشکیل می دهد. برای رشد طیور به ویژه برای جوجه ها استفاده از پودر ماهی بسیار مهم است.

پودر ماهی برای دام

از پودر ماهی به عنوان غذای دام نیز استفاده می شود که میزان استفاده از پودر ماهی در حدود 20 درصد می باشد. پودر ماهی می تواند جایگزین خوبی برای کنجاله سویا باشد. پودر ماهی دارای اسید های آمینه است و منبع خوبی برای تغذیه دام است.

فروش پودر ماهی با قیمت ارزان

مجموعۀ پودر ماهی گنو سال هاست در بخش تولید  پودر ماهی فعالیت داشته و بهترین پودر ماهی را به تولید می رساند که مناسب برای خوراک آبزیان، طیور، دام و... می باشد، بنابراین شما می توانید خرید پودر ماهی را به صورت مطمئن از این مجموعه تهیه نمایید. همچنین به دلیل عرضه ی مستقیم پودر ماهی ، قیمت های بسیار مناسبی در نظر گرفته شده است. فروش پودر ماهی با قیمت ارزان در کنار کیفیت بالا به شما مشتریان گرامی ارائه می شود.

1مجموع 4 محصول
پودر ماهی جنوب

پودر ماهی جنوب

پودر ماهی جنوب با پروتئین 2±52 تهیه شده از ضایعات ماهی کنسروی شرکتهای فراورده های شیلاتی بندرعیاس
پودر ماهی ساردین

پودر ماهی ساردین

پودر ماهی ساردین بندر عباس که با پروتئین 60 در شرکت پودر ماهی گنو تولید می شود.
1مجموع 4 محصول
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :