قیمت پودر ماهی

قیمت انواع پودر ماهی

پودر های ماهی از جمله مواد خوراکی بسیار مغذی و مقوی برای دام، طیور و آبزیان هستند. این محصولات از ضایعات ماهی‌ ها فراهم شده و توسط شرکتهای مختلف و در انواع متعددی، تولید می‌گردند. این محصولات، دارای منابع بسیار عظیمی از پروتئین هستند. مصرف این پودرها می‌تواند وزن دام‌ها را افزایش دهد و اسیدهای آمینه و مورد نیاز بدن آن‌ها را فراهم سازد. با وجود این مزایا و ویژگی‌ها، برای خریداران در نظر گرفتن قیمت انواع پودر ماهی نیز عامل بسیار مهمی است. بنابراین در این مقاله قصد داریم به ارائه مطالبی در این زمینه بپردازیم.

قیمت انواع پودر ماهی

همانطور که میدانید پودر ماهی یکی از غذاهای بسیار مفید برای خوراک دام‌ها، طیور و آبزیان است. چراکه این محصولات میزان هضم پذیری بسیار بالایی دارند و متابولیسم عمومی بدن دام‌ها و طیور را بهبود می‌بخشند. بنابراین قیمت پودر ماهی برای تغذیه این حیوانات، به میزان خالص یا ناخالص بودن این محصولات، بستگی دارد.

برخی از انواع این پودرها، میزان و درصد خلوص بالاتری دارند. این عامل باعث می‌شود تا قیمت آن‌ها نیز بیشتر شود. هرکدام از انواع پودرهای ماهی که در حال حاضر تولید شده و در بازار مصرف وجود دارند، از کیفیت‌ های مختلف و ویژگی‌ های متنوعی برخوردار شده‌اند که این عامل نیز قیمت این محصولات را تغییر می‌دهد.

در بیشتر موارد، میزان استفاده از پروتئین در این محصولات و درصد آن، می‌تواند قیمت پودرهای ماهی را تعیین و مشخص سازد. چراکه وجود این عامل در جیره غذایی دام و طیور باعث می‌شود تا وزن آن‌ها افزایش بیشتری پیدا کند. طبق این عامل هر چه درصد پروتئین این محصولات بیشتر باشد به‌ طور حتم قیمت آنها نیز بیشتر خواهد شد. اما در این‌ صورت این امکان را خواهید داشت که پودرهای خالص با درصد پروتئین بالا را که ماده‌ای بسیار مقوی است، جایگزین کنجاله، سویا و یا ذرت نمایید. در بیشتر موارد، قیمت پودر ماهی به‌ صورت وزن و حجم محصول مورد نظر و به شکل کیلوگرمی تعیین می‌شود.

به طور کلی، در شرایط حاضر نمیتوان قیمتی دقیق برای این نوع از خوراکی‌ها تعیین و مشخص کرد. چراکه این محصولات نیز با توجه به اصل کلی عرضه و تقاضا و میزان خرید و فروش در بازار، قیمت‌ های متفاوتی پیدا می‌کنند. از طرف دیگر قیمت پودر ماهی با توجه به نوسانات و نرخ ارز و دلار و نهاده‌ های دیگر نیز در حال تغییر و تحول است.

نوع ماهی، میزان رطوبت، خاکستر، ماده خشک، ازت، فیبر، کلسیم، فسفر و… موجود در پودرهای ماهی نیز قیمت این محصولات را با تغییر مواجه می‌سازد. بنابراین باید پیش‌ از خرید این محصولات از قیمت دقیق و به‌ روز آن‌ها مطلع گردید.

قیمت پودر ماهی کیلکا

پودر های ماهی کیلکا، اسیدهای آمینه بالایی دارند. از طرف دیگر درصد استفاده از پروتئین و چربی در این محصولات بسیار بالا است. این عوامل در تعیین قیمت پودر ماهی کیلکا اثرگذار است. پودرهای ماهی کیلکا، مصارف فراوانی برای خوراک دام، طیور و آبزیان دارند. این پودرها با استفاده از ضایعات ماهی‌ های کوچک کیلکا تولید می‌شوند. وزن این ماهی‌ ها ۸ تا ۱۰ گرم است و طولی در حدود ۸ تا ۱۵ سانتی‌ متر دارند.

قیمت پودر ماهی ساردین

قیمت پودرهای ماهی ساردین با توجه به میزان پروتئین بالایی که این محصولات دارند، در نظر گرفته می‌شود. از طرف دیگر درصد جذب این نوع از پودر ماهی برای دام‌ها و طیور بسیار بالا است. این پودرها از طریق صید دریایی و در فصول ویژه سال تولید می‌شوند.

کیفیت مواد به‌ کار رفته در تولید این نوع از پودرهای ماهی نیز در تعیین قیمت این محصولات اثرگذار است. در صورتی‌ که بتوانید این محصول را به‌ صورت بی‌ واسطه و مستقیم خریداری کنید قیمت کمتری بابت آن خواهید پرداخت.

قیمت پودر ماهی جنوب

قیمت پودر ماهی جنوب با توجه به کاربردها و ویژگی‌ های قابل‌ توجه این محصولات بسیار مقرون‌ به‌ صرفه و مناسب است. این نوع پودر ماهی از جمله محصولات بسیار مغذی برای دام‌ها است. قیمت این محصولات با توجه به نوع ماهی به‌ کار رفته در پودر ها، کیفیت و میزان ازت آزاد در این محصولات و.... بسیار متفاوت است. در صورتی‌ که بتوانید این محصولات را به‌ صورت کاملا خالص فراهم نمایید لازم است قیمت بالاتری هم بابت آن پرداخت کنید.

خرید و فروش اینترنتی پودر ماهی

در حال‌ حاضر خرید و فروش اینترنتی پودر ماهی رواج یافته‌ است. در این صورت و در بسیاری از موارد، می‌توانید این محصولات خوراکی دام‌ها و طیور را به‌ صورت بی‌واسطه خریداری نمایید و قیمت مقرون‌ به‌ صرفه‌ای را بابت آن پرداخت کنید. از طرف دیگر در این شیوه خرید، میتوانید محصولات خریداری شده را در مکان‌ های مورد نظرتان تحویل بگیرید.

قیمت عمده پودر ماهی صالحی

پودر ماهی صالحی در حال حاضر به صورت‌های جزئی و یا عمده در اختیار خریداران و متقاضیان قرار می‌گیرد. در صورتی‌ که به خرید عمده این نوع از پودرهای ماهی دست بزنید قیمت پایین تری را بابت آن پرداخت خواهید کرد. قیمت عمده پودر ماهی صالحی، کاملا مناسب و با توجه به ویژگی‌ها و کیفیت این محصولات در نظر گرفته شده‌ است. لذا می‌تواند تمامی نیازهای دام، طیور و آبزیان شما را پاسخ دهد.

 

عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :