دستگاه بوگیر پودر ماهی

بوگیر کارخانه پودر ماهی و گوشت

تولید پودر ماهی و گوشت در کنار فوایدی که دارد، ممکن است معایبی نیز داشته باشد. پودر ماهی و گوشت کاربردهای فراوانی دارد، از این پودر میتوان به‌  عنوان مکمل پروتئینی در تولید بخشی از خوراک دام، طیور، آبزیان، کود درختی و موارد دیگری استفاده کرد؛ اما از معایب تولید این پودرها می‌توان به بوهای تند و ناخوشایندی که ایجاد میکنند اشاره کرد.

این گازهای متصاعد شده حتی ممکن است باعث رنجش خاطر افراد شده و سلامتی آنان را به خطر بی اندازد. برای رفع این مشکل به ساخت یک دستگاه اقدام کرده‌اند که این سیستم تولیدی بتواند بوهای نامطبوع در زمان تولید پودر گوشت و ماهی را از بین ببرد. در این مطلب قصد داریم شما را با بوگیر کارخانه پودر ماهی و گوشت آشنا کنیم، پس تا پایان آن با ما همراه باشید.

آشنایی با بوگیر کارخانه پودر ماهی و گوشت

تولید بوهای نامطبوعی که زمان تهیه پودر گوشت و ماهی در محیط اطراف پخش میشد، بر کیفیت زندگی تاثیر داشته و سلامتی انسان به خطر می‌اندازد؛ بنابراین یکی از دغدغه‌های صاحبان این کارخانجات از بین بردن این بوهای نامطبوع بود. این امر سبب شد که متخصصان و مهندسین مرتبط به ساخت یک سیستم برای دفع این بوهای زائد اقدام کنند.

در برخی کارخانجات برای از بین بردن بوهای تولید شده توسط پخت پودر ماهی از سه روش کلی استفاده میکنند که از آن می‌توان به روش‌ پنهان‌ سازی شستشو با آب و سوزاندن اشاره کرد. در روش پنهان‌ سازی با افزودن مواد مختلف به هوای خروجی تا حدودی باعث از بین رفتن بوهای نامطبوع می‌شوند؛ اما این روش خود آلودگی‌های دیگری را به محیط اضافه می‌کرد.

در روش شستشو با آب، هوای خروجی را در یک برج با آب مخلوط می‌کنند. این روش نیز به میزان قابل‌ توجهی باعث از بین رفتن بوهای ناخوشایند شده؛ اما هزینه استفاده از آن بالا بوده و همچنین باعث آلوده شدن آب می‌شود. روش سوزاندن بهترین و موثرترین شیوه‌ای است که نتیجه 100 درصدی دارد. در این روش هوای تولید شده را در یک مدت‌ زمان کوتاه به بالاترین دمای ممکن در حدود 800 درجه سانتیگراد رسانده می‌شود. به کمک این روش تمام عوامل تولیدکننده بو از بین خواهند رفت.

کاربرد بوگیر کارخانه پودر ماهی و گوشت

همانگونه که گفته شد تولید پودر ماهی و گوشت بوی نامطبوعی را در محیط اطراف پخش می‌کند که می‌تواند باعث رنجش خاطر افراد شود. این امر سبب شده که صاحبان این مشاغل برای حذف بوهای تولید شده از سیستم بوگیر استفاده کنند؛ بنابراین مهم‌ترین کاربرد سیستم بو گیر را حذف بوهای نامطبوع حاصل از تولید پودر ماهی و گوشت دانست.

سازنده بوگیر کارخانه پودر ماهی و پودر گوشت

استفاده از دستگاه‌های بوگیر در کارخانجات تولیدکننده پودر ماهی و گوشت به دلیل تولید بوهای نامطبوع امر بسیار مهمی است. به همین دلیل متخصصان به ساخت یک سیستم از بین برنده بو اقدام کردند و موفق شدند، در مدتی کوتاه این دستگاه را تولید کنند. امروزه کارخانجات مختلفی در سراسر کشور موفق به تولید سیستم از بین برنده بو شده‌اند؛ بنابراین برندهای مختلفی از این سیستم در بازار موجود است.

قیمت بوگیر کارخانه پودر ماهی

همانگونه که گفتیم برندهای مختلفی به ساخت دستگاه بوگیر کارخانه پودر ماهی اقدام کرده‌اند. این برندها هر کدام با کیفیت‌ و قیمت‌های مختلفی این سیستم را تولید و روانه بازار می‌کنند. به همین دلیل مهم‌ترین عامل تاثیرگذار بر قیمت سیستم بوگیر کارخانه پودر ماهی را می‌توان کیفیت و برند سازنده آن دانست.

عامل مهم دیگر درصد راندمان دستگاه است که به چه میزانی باعث از بین رفتن گازهای متصاعد شده حاوی بوهای تند شوند. با توجه به موارد گفته شد در بخش‌ های بالاتر از سه روش برای از بین بردن بوهای نامطبوع استفاده می‌شود. شما با توجه به اینکه از کدام شیوه و سیستم برای از بین بردن این گازهای متصاعد شده، استفاده کنید، نیاز به پرداخت هزینه‌های مختلفی برای تهیه دستگاه آن دارید.

خرید دستگاه بوگیر کارخانه پودر ماهی

 مارک و مدل‌ های مختلفی از دستگاه بوگیر کارخانه تولید کننده پودر ماهی و گوشت در بازار موجود است. پس بهتر است قبل از خرید سیستم بوگیر کارخانه پودر ماهی و گوشت کمی بررسی و مطالعه کرده، همچنین در مورد کیفیت برندهای مختلف آن پرس‌ و جو داشته باشید. مهم‌ترین عاملی که برای خرید دستگاه بوگیر باید به آن توجه کنید، کیفیت دستگاه است. بعد از کیفیت می‌توان به موارد دیگری مانند برند دستگاه، قیمت، ضمانت نامه و... توجه کرد.

تولید پودر ماهی و گوشت علاوه بر مزایایی که دارد معایبی نیز خواهد داشت. از معایب آن می‌توان به انتشار بوهای نامطبوع حاصل از تولید پودر ماهی و گوشت اشاره کرد. این بوها به میزان زیادی تند و ناخوشایند است و نوعی آلودگی محیط‌ زیست را به وجود می‌آورد. به همین دلیل تولید دستگاهی که بتواند این بوهای تند را خنثی کرده و از بین ببرد، اهمیت زیادی دارد.

مهندسین توانسته‌اند با کمک مهارت خود سیستمی را تولید کنند که قادر است گازهای متصاعد شده را در دماهای بالا به‌ راحتی خنثی کند. در این مطلب شما را با بوگیر کارخانه پودر ماهی و گوشت آشنا کردیم، امیدواریم اطلاعات کافی را با خواندن آن کسب کرده باشید.

1مجموع 1 محصول
دستگاه بوگیرلوله ای

دستگاه بوگیرلوله ای

دستگاه بوگیر لوله ای
1مجموع 1 محصول
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :